Az első forduló pontszámai

A 2. fordulóba legalább 50 pontot elérő csapatok juthatnak.
A továbbjutott csapatoknak gratulálunk!
A 2. forduló helyszíneit és beosztását honlapunkon tekinthetik meg 2019. január 24-től.

Iskola neve Csapattagok Felkészítő tanár Elért pontszám
Ady Endre Líceum - Holló Blanka
- Vas Anikó
- Kéri Annamária
Ardelean Klementina 69
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium - Kis László Levente
- Domokos Krisztián
- Hargitai Gergő
Szabó László 92
Baár-Madas Református Gimnázium - Csanády Gábor
- Hoffmann Máté
- Germuska Fruzsina
Grynaeus András 84
Baár-Madas Református Gimnázium - Fanici Bíbor Zsuzsanna
- Gondos Vera
- Győrffy Emese
dr. Grynaeus András 84
Baár-Madas Református Gimnázium - Végh Nóra Zsuzsanna
- Biró Hanna
- Szalóky Emese
dr. Grynaeus András 83
Baár-Madas Református Gimnázium - Csanády Gábor
- Hoffmann Máté
- Germuska Fruzsina
Grynaeus András 0
Baár-Madas Református Gimnázium - Koszták Tamás
- Jánosi Mátyás
- Bálint Ádám
Grynaeus András 80
Baár-Madas Református Gimnázium - Bonifert Balázs
- Vámossy-Nagy Ádám
- Petri Gyula
Grynaeus András 64
Baár-Madas Református Gimnázium - Nemes Gábor
- Bartha Kristóf
- Murányi Albert
Grynaeus András 85
Baár-Madas Református Gimnázium - Kis Ilona Szidónia
- Fazakas Júlia
- Kopecsnik Karina
Kerekes Barnabás 84
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon - Kemény Botond
- Péntek Attila
- G. Nagy András
Kerekes Barnabás 33
Bajai III. Béla Gimnázium - Kenyeres Karina
- Schofhauser Daren Dominik
- Szilágyi Gergő
Jakab József 77
Batthyány Lajos Gimnázium - Csermák Ádám Barna
- Herjávecz Krisztina
- Vasvári Zsóka
Alexa Péter 96
Batthyány Lajos Gimnázium - Károlyi Anna Georgina
- Dombi Bianka
- Gelencsér Larissza
Alexa Péter 87
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium - Brazda Zsombor Zsolt
- Köles Kende Bátor
- Péter Patrik Zoltán
Horváth Csaba 81
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium - Lőrincz Hajna Réka
- Biro Szintia
- Pálóci Annamária
Túri László 88
Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium - Folyi Bence
- Schawanner Aliz
- Tóth Kata
Barlai Zsófia 96
Bethlen Gábor Református Gimnázium - Kékes-Szabó Tamara
- Varga Viktória
- Venczel Fruzsina
Czeglédi Sándor 62
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium - Bubla Bettina
- Szögi Richárd Jácint
- Nagy Zoltán Ferenc
Czeglédi Sándor 80
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Pánczél Luca
- Strasszer Lilla
- Tüzes Johanna
Birkás-Sztrókay Edit 78
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Kiss Zsombor
- Dobra Réka
- Bencze Krisztina
Birkás-Sztrókay Edit 52
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Sallai Áron
- Frank Péter
- Bakonyi Bendegúz
Birkás-Sztrókay Edit 69
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Schveida Dániel
- Bagi Bulcsú
- Szél Benedek
Birkás-Sztrókay Edit 79
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Nagy Réka
- Szalontai Anna
- Polyák Júlia
Birkás-Sztrókay Edit 74
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Teleki Petra
- Türkösi Éva
- Restás Kamilla
Birkás-Sztrókay Edit 80
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Orbán Evelin
- Kubon Zsófia
- Maddern Hanna
Birkás-Sztrókay Edit 82
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - Bencze Csenge
- Somogyi Levente
- Kókai Anna
Birkás-Sztrókay Edit 75
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium - Német Adrián Péter
- Kőszegi György
- Breznay Richárd
Illési Luca 79
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Ancsa Bernadett
- Bényi Anna
- Szücs Dóra
Komáromi Dorottya 56
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Gut Brigitta
- Radics Piroska
- Szegedi Anna
Komáromi Dorottya 83
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Parai Dávid
- Egressy Dániel
- Csuzdi Péter
Komáromi Dorottya 81
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium - Biró gergő
- Zárdai Simon
- Bakonyi Szabolcs
Pintér Helga 84
Ceglédi kossuth Lajos Gimnázium - Banai Gellért
- Baranyi Tibor
- Dudás Dorka
Marofka Ferencné 84
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium - Kovács Anna
- Lévai Ramóna
- Plangár Sándor
Gaganetz Péter 87
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium - Virág Liliána
- Rigó Katalin
- Belánszky Blanka Dorka
Gaganetz Péter 62
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium - Orgován Dorina
- Csányi Anna
- Máté Réka Anna
Pintér Helga 85
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium - Sebők Vivien
- Sebők Zsanett
- Hajas András
Dr.Tarkó Ilona 70
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma - Mercz Dorina
- Veres Viktória Ágnes
- Szabó Károly Alex
Kovács Zoltán 78
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium - Balás Endre
- Takács Sándor
- Szabó Zsolt
Tóthné Bali Krisztina 76
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium - Balás Endre
- Takács Sándor
- Szabó Zsolt
Tóthné Bali Krisztina 0
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium - Palotai-Kóbor Zalán
- Imre Balázs
- Bakonyi Bertalan
Tóthné Bali Krisztina 78
Ciszterci Szent István Gimnázium - Vad Marcell
- Balsay István
- Varga Áron
Berta Annamária 44
Ciszterci Szent István Gimnázium - Matuz-Várnagy Milla Léna
- Draskovich Réka
- Sommer Anna
Somogyfoki Gáborné 73
Ciszterci Szent István Gimnázium - Régi Ákos
- Magyar Kristóf
- Lendvai Eszter
Nádasi Richárd 69
Ciszterci Szent István Gimnázium - Végh Vivien
- Kalmár Anna
- Séllei Anna
Nádasi Richárd 64
Ciszterci Szent István Gimnázium - Cser-Palkovics Gergely
- Balla Dávid
- Rétfalvi Gergő
Berta Annamária 79
Ciszterci Szent István Gimnázium - Berta Zsófia
- Papp Hanna Róza
- Akkermann Anna
Berta Annamária 93
Comenius Iskola - Ambrus Dzsenifer
- Pintarics Dénes
- Meleg Réka
Janus Kálmán 77
Comenius Iskola - Ambrus Dzsenifer
- Pintarics Dénes
- Meleg Réka
Janus Kálmán 0
Comenius Iskola - Molnár Csanád
- Tomek Borisz
- Jüllich Kristóf
Janus Kálmán 79
Corvin Mátyás Gimnázium - Virág Réka
- Kisberdó Balázs
- Andrakovics Fanni
Ligety Gyöngyi 72
Corvin Mátyás Gimnázium - Steiner Balázs
- Szabó Mátyás
- Erdei Levente
Ligety Gyöngyi 67
Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola - Bíró Bence
- Rab Ákos
- Pretzl Milán
dr. Pordán Ildikó 77
Czeglédi Péter Református Gimnázium - Danis Richárd
- Sasák Dávid
- Czinke Bence
Mgr.Csáki Zsófia 62
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium - Foltányi Réka
- Varga Jolán Mária
- Oláh Georgina
Csonka István 81
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma És Általános Iskolája - Beke Balázs Gábor
- Sass Bálint
- Pórszász János Pál
Új Imre 89
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium - Halász Bence
- Nagy Nándor
- Józsa Milán
Tóth Sándor 81
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium - Fekete Richárd
- Csiszár Bence
- Nagy Bence
Tóth Sándor 91
Dositej Obradović Gimázium és Közgazdasági Iskola - Hamar Richárd
- Orcsik Anasztázia
- Falletta Lena
Vuleković Miloš 65
Dositej Obradović Gimázium és Közgazdasági Iskola - Mezei Krisztina
- Vince Lenke
- Ilić Helena
Vuleković Miloš 78
Dositej Obradović Gimázium és Közgazdasági Iskola - Klobusicki Márió
- Januskó Csanád
- Gogolák Adrián
Vuleković Miloš 79
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Glotz Ádám
- Kósa Benedek
- Tomanóczy Bálint
Kácserné Tallósi Éva 76
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Kovács Inez
- Suszter Rajmund
- Kiss András
Hutvágnerné Róth Éva 81
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Urbán Soma
- Radócz László
- Varga Valéria
Hutvágnerné Róth Éva 89
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Gróf Lilla
- Paladián Matild
- Radócz Vivien
Kácserné Tallósi Éva 74
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Karcsai Róza
- Kovács Adél
- Mészáros Flávia
Kácserné Tallósi Éva 84
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium - Czakó Máté
- Koncsos Levente
- Nagy Dániel
Vargáné Havasi Judit 83
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium - Bauer Blanka
- Móricz Virág
- Kosztya Réka
Doma István 77
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium - Kovács Tibor
- Pál Vanda
- Varga Dóra
Doma István 74
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium - Siti Boglárka
- Radács Szabolcs
- Görög Levente
Doma István 77
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium - Czapp Viktória
- Káplár Zsófia
- Makár Virág Eszter
Doma István 74
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium - Pacsai Cirill
- Nagy Dominik
- Lucák Tibor
Vályné Gál Csilla 83
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium - Takács Boglárka
- Brunszlik Petra
- Brunszlik Helga
Nagy Attila 83
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium - Kovács Fruzsina
- Breuer- Lábady Jakob
- Sorbán Zalán
Nagy Attila 82
Fráter György Katolikus Gimnázium - Orbán Liza
- Czurkó Lili
- Lichy Johanna
Tóth László 72
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium - Molnár Zsuzsanna
- Ján Annabella
- Szabó Liliána
Radányi László 73
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium - Fehér Evelin
- Gallai Fanni
- Szabó Dániel
Sziráki Beatrix Gizella 65
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium - Jurca Fanny
- Keresztesi Kíra
- Strausz Nikolett
Sziráki Beatrix Gizella 57
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium - Benke Edina
- Szabolcsi András
- Gróf Bence
Sziráki Beatrix Gizella 51
Gymnázium - Gimnázium - Palcso Vivien Dorka
- Mészáros Fatima
- Kovács László
Rubint Róbert 85
Gymnázium - Gimnázium - Szepessy Anna
- Körmendi Vivien
- Both Anna Viktória
Rubint Róbert 85
Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Piriti Mátyás
- Soós Ádám
- Schreyner Richárd
Magyarné Frónius Tímea 74
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája - Borbély Dániel
- Szabó Bence
- Varga Raul
Dr. Tar Attila Szilárd 67
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája - Gémesi Renáta
- Tolnai Fabiána
- Tóth Rebeka
Dr. Tar Attila Szilárd 70
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája - Nagyfi Noémi
- Szemes Eszter
- Zimonyi Dóra
Dr. Tar Attila Szilárd 68
Hévízi Bibó István Gimnázium - Nemeskéri Dóra
- Kárpáti Zoltán Olivér
- Jeles Dorottya Anna
Tar Ferenc 66
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium - Nagy Luca Dorottya
- Dézsi Réka
- Gombár Kata
Tar Ferenc 59
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium - Sződi Andrea
- Zsiga Lili
- Hetyei Csenge
Tar Ferenc 77
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollegium - Kovács Lili
- Németh Nóra
- Kovács Dávid
Tar Ferenc 69
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium - Farkas Titanilla
- Gáspár Vivien
- Verebélyi Laura
Tar Ferenc 64
Ivan Krasko Gimnázium - Forgon Letícia
- Tóth Vivien
- Gál Mária
Angyal László 69
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Major Gábor
- Pünkösd Katalin
- Lengyel Balázs
Forgács Attila 67
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Oláh Zoltán
- Takács Gergely
- Szabó Erik
Forgács Attila 41
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Szenczi Dániel
- Lelkes-Takács Rebeka
- Juhász Ferenc
Forgács Attila 61
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Pataki Izabella Veronika
- Laham Ájtáb Bianka
- Asztalos Eszter
Forgács Attila 69
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Köves Áron Manassé
- Vezekényi Virág
- Gulácsi Kornélia Liza
Forgács Attila 61
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Kiss Ádám
- Kovács István
- Ország Botond
Forgács Attila 68
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Bognár Boglárka
- Fazakas Lili
- Csákó Fanni
Forgács Attila 65
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Antal Péter
- Kiss Virág
- Molnár Tamás
Forgács Attila 71
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium - Biró Sára
- Szecskő Anna Lili
- Koczka Bence
Lieb Marianna 0
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Bóni Richárd Zoltán
- Nagy Alexander
- Gombócz Csaba
Lévai Tamás 75
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Vető Balázs
- Wilhelm Gergely
- Fers Adél
Fajtai Piroska 21
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Jáger Csongor
- Szekér Áron
- Sasvári Leonidász
Fajtai Piroska 73
Kaposvári SZC Lamping József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája - Benedek Martin
- Dalavics János
- Varga Roland
Márton Lajos 53
Kardos István Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium - Varga Donát
- Liptai Levente
- Diószeghy András
Demes-Kőfalusi Krisztina 71
Kinizsi Pál Gimnázium - Bárány Dávid
- Habony Nikolett
- Enyedi Dorina
Óré Vivien 64
Kinizsi Pál Gimnázium - Juhász Ágnes
- Batta Fruzsina
- Menyhárt Judit
Óré Vivien 72
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium - Csonka Viktória
- Királykuti Anna
- Osztobányi Ferenc
Harnóczi Hajnalka 77
Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája - Lakatos Olívia
- Szopó Gyöngyi
- Tóth Martina
Király Katalin 72
Komáromi Jókai Mór Gimnázium - Burján Csenge
- Csecse Kitti
- Török Gabriella
Blaskó József 82
Makói József Attila Gimnázium - Oláh Zsófia
- Kolozsvári Ádám
- Lovai Attila
Huszár Szabolcs 78
Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium - Fehér Gergely
- Ambrus Zoé
- Fazekas Bálint
Farkasné Bencze Andrea 79
Miskolci Herman Ottó Gimnáium - Csöbönyei Anna Laura
- Katona Áron
- Szabó Barbara Noémi
Vály György 89
Miskolci SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma - Mongyik Noémi Amanda
- Bodnár Balázs
- Illés Csaba
Faragóné Csacsovszky Krisztina 82
Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium - Csóka Bálint
- Nagy Mátyás
- Varga Kristóf
Albert Zita 79
Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium - Botló Krisztina
- Horváth Honória
- Liszkai Dominik
Albert Zita 77
Páduai Szent Antal Általános Iskola és Gimnázium - Bene Balázs
- Tóbiás Bálint
- Rácz András
Cságoly Kristóf 74
Pápai SzC.Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma - Jakab Laura
- Keresztes Dávid
- Nagy Benjamin
Bali István 69
Pápai SzC.Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma - Mesterházi Ádám
- Kerper Anna
- Szabó Krisztián
Bali István 79
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - Deák Martin
- Németh Zsombor János
- Kernács Kristóf
Molnár Ivett 0
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - Sonkoly Marcell
- Divják Martin
- Mahmoud Rukia Ghilan
Molnár Ivett 71
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - Kubai Csenge
- Udvari Csenge
- Gyöngyösi Míra
Molnár Ivett 66
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium - Dorn Anna
- Fazekas Bálint
- Pongrácz Dávid
Valusek Andrea 88
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium - Péli Zoltán
- Mikola Vanda
- Prizecski Viktória
Fülöp László 84
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium - Kunczt Bianka
- Bozsányi Dénes
- Lassu Martin
Pappné Mádai Gabriella 80
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium - Virág Zsolt
- Dinnyés Soma
- Vigh András
Fülöp László 84
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium - Csepregi Borbála
- Borbély Polla
- Kosztola Eszter
Pintér Zsuzsanna 84
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium - Élő Eszter
- Pákozdi Zsófia
- Mészáros Anna
Pintér Zsuzsanna 79
Piarista Gimnázium - Juhász Márton László
- Kovács André Simon
- Pintér Artúr Vilmos
Bán Róbert 84
Piarista Gimnázium - László István
- Benedek Zsombor Géza
- F. Tóth Gergely Ádám
Bán Róbert 87
Piarista Gimnázium - Barsi Boglárka
- Kriaszter Adél
- Takács Bence
Juhász Gábor 73
Piarista Gimnázium - Nyiri Dániel
- Krúdy Kristóf György
- Vannay-Skody Benedek Botond
Bán Róbert 74
Piarista Gimnázium - Pál Sarolta
- Pap Gréta
- Heiszig Regő
Juhász Gábor 81
Piarista Gimnázium - Arató Gábor
- Nyeste Ágoston
- Juhász Bálint Ágoston
Bán Róbert 84
Piarista Gimnázium és Kollégium - Bényi Mercédesz
- Gáspár Vera
- Begidsán Boglárka
Pálfai Remig 92
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Maros Dóra
- Szabó Gergő
- Pintér Lilla
Árpádné Vincze Marietta 67
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Tőzsér Zsolt
- Simó Levente
- Lipták Milán
Árpádné Vincze Marietta 73
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Velki Alexandra
- Molnár Ibolya
- Sándor Dominika
Árpádné Vincze Marietta 79
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Sidó Dávid
- Szőke Attila
- Versegi Tamás
Árpádné Vincze Marietta 81
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Lőrik Kitti
- Spalek Anna
- Tari Domonkos
Gedőcziné Berger Mária 80
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Vágvölgyi Zsófia
- Dancsok Lilla
- Simon Lili
Árpádné Vincze Marietta 76
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Jekken Nikolett
- Nikovics Gergő
- Pecze Benedek
Holesné Csige Ilona 80
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium - Bakos Vivien Ilona
- Klencs Andrea
- Pejkó Imre
Remeczki Imre 87
Selye János Gimnázium - Lucza Ákos
- Kocsis Virág Orsolya
- Paulisz Bence
Vajányi Orsolya, Elek József 88
Selye János Gimnázium - Pinke Vivien
- Édes Krisztián
- Zajac Emese
Vajányi Orsolya, Elek József 88
Szent Angéla - Péntek Petra
- Pásztor Zsófia
- Baráth Eszter
Éhmann Gábor 81
Szent Angéla - Wendl Csongor
- Debreczeni Zsófia
- Lagler Vilmos
Éhmann Gábor 81
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Dalanics Eszter
- Ignácz Ivett
- Almási Dénes
Gombos Imre 70
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Szegedi István
- Simicsku Katalin
- Tóth Virág
Gombos Imre 75
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Kaszás Péter
- Szabó István
- Levcsenkó Illés
Gombos Imre 50
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Balatonfüredi Tagintézménye - Vinter Tamás
- Kovács Levente
- Klemencz Attila
Szigethi Csaba 81
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Balatonfüredi Tagintézménye - Vinter Tamás
- Kovács Levente
- Klemencz Attila
Szigethi Csaba 0
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye - Kelemen Anna
- Juhász Noémi
- Kollár Gergely
Orbán Réka Katalin 58
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye - Bíró Dávid
- Dömötör Kíra
- Kormos Áron
Orbán Réka Katalin 33
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye - Dzsobák Patrik
- Kovács Amadé
- Magyar Kristóf
Orbán Réka Katalin 64
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye - Molnár Dániel
- Csáki Balázs
- Péter András
Orbán Réka Katalin 69
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye - Köllner Barnabás
- Vándor Bálint
- Gách Áron
Orbán Réka Katalin 68
Szent István Gimnázium - Nagy Zsuzsanna
- Sinkovics Lili
- Nyikes Enikő
Hermesz Zoltán 83
Szent János Görögkatolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Juhász András
- Mihályi Levente
- Szitár Tamás
Tóbiás Krisztina 86
Szent József Gimnázium - Belme Benjamin
- Ruzicska Gábor
- Karpács Máté János
Pintér József 90
Szent József Gimnázium Debrecen - Belme Benjamin
- Ruzicska Gábor
- Karpács Máté János
Pintér József 0
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium - Merész Flóra Málna
- Lukács Adrienn
- Feiler Ákos
Soltész Ildikó 80
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium - Ujvári Adél
- Kulik Zsombor
- Tóth Ádám
Hajdú Zsoltné 69
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium - Ujvári Adél
- Kulik Zsombor
- Tóth Ádám
Hajdú Zsuzsannna 0
Szolnoki Széchenyi István Gimnáizum - Bereczki Dóra
- Sáfrán Zoltán
- Szűcs Mercédesz
Ferenczi Zsóka 85
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium - Bogdán Luca
- Szabó Helga
- Országh Fanni
Ferenczi Erzsébet 83
Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Turisztikai Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája - Barhács Szimonetta
- Hegedűs Dorina
- Vincze Zsuzsanna
Dr. Bottyánné Fehér Hajnal 70
Tatabányai Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Csányi Vencel
- Bakos Gábor
- Antal Dávid
Harsai Tamás 82
Thuri György Gimnázium - Sziránszki Klaudia
- Acsai Ramóna
- Csaplár Dániel
Szvitek Miklós 78
Tokaji Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Csercsa Norbert
- Bohács Ádám
- Misuta Márk Ferenc
Dancsi Ágnes 59
Tokaji Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Bartus Ferenc
- Jóna Bence
- Tóth Krisztián
Korpai Zsoltné 69
Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium - Hosszú Márk
- Sipos Bálint
- Steinbach András
Novothné Bán Erzsébet 0
Tompa Mihály Református Gimnázium - Máté Kristóf Zoltán
- Mišurák Róbert
- Orbán Márton
Majercsík Mária 83
TSZC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Pap Kíra
- Palotai Bettina
- Magyarosi Dániel
Csáti László Károly 82
Türr István Gimnázium és Kollégium - Fodor Lilla
- Gelencsér Viktória
- Szalay Júlia
Dr.Hodásziné Pingitzer Andrea 83
Váci Piarista Gimnázium - Elekes István
- Hegedűs Anna
- Lisoczki Simon
Pálfai Remig Imre 92
Veres Pálné Gimnázium - Rapavi Melba
- Czenkár Luca
- Megyeri Zsófia
Jászainé Fekete Judit 68
Veres Pálné Gimnázium - Sztrida Orsolya
- Örményi Márton
- Strbik Balázs
Jászainé Fekete Judit 67
VSZC Ipari Szakgimnáziuma - Csoma Bence
- Nagy Levente
- Sinkó Ferdinánd
Irányi László 88
VSZC Petőfi Sándor Gimnáziuma, Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma - Káposztár Viktória
- Schósz Antónia
- Soltész Evelin
Veszpréminé Truczka Andrea 87
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI - Bali Dorottya
- Molnár Kitti
- Takács Fanni
Czigány László 87
ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Szakgimnáziuma - Farkas Flóra
- Izer Alexandra
- Szűcs Boglárka Magdolna
Páhi Sándorné Szalai Éva 87