Az első forduló pontszámai

A 2. fordulóba legalább 50 pontot elérő csapatok juthatnak.
A továbbjutott csapatoknak gratulálunk!
A 2. forduló helyszíneit és beosztását honlapunkon tekinthetik meg 2018. január 22-től.

Iskola neve Csapattagok Felkészítő tanár Elért pontszám
Ady Endre Elméleti Liceum - Kádár Orsolya
- Csomós Roland
- Kajántó Bálint
Fazakas Gábor 79
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium - Köles István Ákos
- Holecska Zoltán
- Tömő Ákos
Szabó László 80
Avasi Gimnázium - Nagy Ákos
- Dobi Barka
- Pálinkás Gréta
Szőke Roland 81
Avasi Gimnázium - Barta Orsolya
- Csapó Boglárka
- Székely Petra
Komor Katalin 45
Baár-Madas Református Gimnázium - Fülöp Mátyás
- Hoffman Máté
- Hegedüs István
Dr. Grynaeus András 76
Baár-Madas Református Gimnázium - Szántó Dóra
- Szalóky Emese
- Matolcsi Zsófia
Dr. Grynaeus András 74
Baár-Madas Református Gimnázium - Bálint Szabolcs
- Bíró Dániel
- Tímár Péter
Dr. Grynaeus András 79
Baár-Madas Református Gimnázium - Győrffy Emese
- Fanici Bíbor
- Fialovszky Márk
Dr. Grynaeus András 74
Baár-Madas Református Gimnázium - Győrffy Emese
- Fanici Bíbor
- Fialovszky Márk
Kerekes Barnabás 0
Baár-Madas Református Gimnázium - Murányi Albert
- Nemes Gábor
- Bartha Kristóf
Dr. Grynaeus András 74
Baár-Madas Református Gimnázium - Diószeghy Dániel
- Szoboszlai Szilveszter
- Karsai Marcell
Kerekes Barnabás 76
Baár-Madas Református Gimnázium - Hermán Renáta
- Füzessy Armand
- Benedek Ildikó
Kerekes Barnabás 60
Baár-Madas Református Gimnázium - Szamosi Márton
- Germuska Fruzsina
- Nikodémus Antal
Dr. Grynaeus András 66
Baár-Madas Református Gimnázium - Kemény Botond
- Matyó Bendegúz
- Ócsai Dániel
Kerekes Barnabás 65
Baár-Madas Református Gimnázium - Péntek Attila Ferenc
- Daróczy Rebeka
- Bartha Levente
Kerekes Barnabás 64
Baár-Madas Református Gimnázium - Szücsik Bence
- Erdélyi Vitéz
- Lászlóffy Ábel
Dr. Grynaeus András 54
Bajai III. Béla Gimnázium - Kenyeres Karina
- Schofhauser Daren Dominik
- Vavró Rebeka
Jakab József 74
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium - Stubnya János Domonkos
- Esze Petra
- Szabadkai Márton
Molnár Zsolt 61
Bethlen Gábor Református Gimnázium - Zaka Noémi Maja
- Nacsa Ádám
- Berkesi Tímea
Dr. Czeglédi Sándor 58
Bethlen Gábor Református Gimnázium - Kékes-Szabó Tamara
- Varga Viktória
- Venczel Fruzsina
Czeglédi Sándor 50
Bethlen Gábor Református Gimnázium - Bozsogi Henriett
- Nagy Viktória
- Szabó Anna
Simonné Bereczki Sára 69
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium - Bubla Bettina
- Szögi Richárd Jácint
- Jovány Gyula
Dr. Czeglédi Sándor 62
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola - Gerlei Szilárd
- Szabó Szilárd Ferdinánd
- Beke Míra
Stróbl Terézia 88
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium - Molnár Ábel
- Nádas János
- Pestality Máté
Dr. Kovács Őrs 0
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium - Bárczay Baján Zsófia
- Csépke Flóra
- Kalina Nóra
Hermesz Zoltán 74
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium - Csányi Anna
- Le Thao Nguyen
- Győrffy Sára
Hermesz Zoltán 74
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium - Fucskó Adorján
- Barna Kolos
- Do Tung Duong
Hermesz Zoltán 70
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Marozs Albert
- Szerbák Veronika
- Tóth Klaudia
Komáromi Dorottya 68
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Ancsa Bernadett
- Kovács Bonita
- Gángoly Zsófia
Komáromi Dorottya 47
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Csuzdi Péter
- Egressy Dániel
- Hamar Boldizsár
Komáromi Dorottya 62
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Hájas Dorka
- Szegedi Zita
- Radics Piroska
Komáromi Dorottya 62
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium - Kovács Márton
- Rembeczki Zsolt
- Gál József
Komáromi Dorottya 39
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium - Plangár Sándor
- Szatmári Szilveszter
- Sziládi Róbert
Gaganetz Péter 84
Ceglédi SzC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma - Kakulya Edit
- Godány Anasztázis
- Kóté Gréta Lilla
Dr. Tarkó Ilona 42
Ceglédi SzC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma - Fehér Napsugár
- Győr Fanni
- Kecskés Martina
Dr. Tarkó Ilona 0
Ceglédi SzC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma - Kocsis Luca
- Szarvas Natália Tímea
- Vajda Vanda
Dr. Tarkó Ilona 45
Ceglédi SzC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma - Kovács Réka
- Gigor Regina
- Vágó Cintia
Dr. Tarkó Ilona 0
Ceglédi SzC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma - Kornyik Ákos
- Halasi Ferenc
- Tóth Szabolcs
Kovácsné Gergencsik Irén 58
Ciszterci Szent István Gimnázium - Csetényi Zsolt
- Polgár Abigél
- Csókás Flóra
Nádasi Richárd 0
Ciszterci Szent István Gimnázium - Kovács Réka
- Baumann Liliána
- Pollard Hannah
Nádasi Richárd 53
Ciszterci Szent István Gimnázium - Hérics Attila
- Lendvai András
- Izmindi Izsák
Nádasi Richárd 76
Ciszterci Szent István Gimnázium - Szauter Ábel
- Mészáros Gyula Károly
- Varsányi Bence
Somogyfoki Gáborné 28
Ciszterci Szent István Gimnázium - Szűcs Norbert
- Gulyás Martin
- Lendvai Eszter
Nádasi Richárd 55
Ciszterci Szent István Gimnázium - Matuz-Várnagy Milla Léna
- Varga Eszter
- Draskovich Réka
Somogyfoki Gáborné Krisztina 69
Ciszterci Szent István Gimnázium - Zsédely Gréta
- Nagy Máté Péter
- Cseh Kristóf
Szabó Erika 72
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda És Szakgimnázium - Barta Boglárka
- Kovács Péter
- Simon Zoltán
Janus Kálmán 65
Corvin Mátyás Gimnázium - Juhász Vanda
- Paulovics Bianka
- Szegény Szonja
Martis Zsombor 61
Corvin Mátyás Gimnázium - Szokolányi Róza
- Kaszás Laura
- Kun Szabó Bianka
Ligety Gyöngyi 50
Corvin Mátyás Gimnázium - Szamosi Péter
- Blatniczky László
- Szépe Levente
Ligety Gyöngyi 58
Corvin Mátyás Gimnázium - Árpád Eszter
- Dolányi Márk
- Hámori Zsófi
Ligety Gyöngyi 69
Corvin Mátyás Gimnázium - Karlovics Tímea
- Ocskó Zsófia
- Tóth Krisztina
Martis Zsombor 72
Corvin Mátyás Gimnázium - Kántor Szilvia
- Szeles Renáta
- Varga Rita
Martis Zsombor 65
Corvin Mátyás Gimnázium - Lakatos Zsolt
- Takács Bálint
- Szántó Dániel
Kecskés Márton 0
Corvin Mátyás Gimnázium - Bebesi Zsolt
- Farkas Péter
- Krumpach Olivér
Martis Zsombor 59
Corvin Mátyás Gimnázium - Papp Fruzsina Gyöngyi
- Vémann Sára
- Zsoldos Fanni
Major Tibor 77
Corvin Mátyás Gimnázium - Mihály Barna
- Dallos Dominik
- Szabó Attila
Miskolczi Eszter 3
Corvin Mátyás Gimnázium - Nemes Balázs
- Nádasi Zoltán
- Szabó Máté
Kecskés Márton 78
Corvin Mátyás Gimnázium - Major Bianka
- Czipa Bernadett
- Ruzsányi Izabella
Ligety Gyöngyi 0
Corvin Mátyás Gimnázium - Polyák Bálint
- Urbán Dániel Márk
- Völgyi András
Major Tibor 70
Corvin Mátyás Gimnázium - Major Bianka
- Czipa Bernadett
- Ruzsányi Izabella
Ligety Gyöngyi 67
Corvin Mátyás Gimnázium - Fazekas Fanni
- Kovács Krisztina
- Winkler Panni
Martis Zsombor 65
Corvin Mátyás Gimnázium - Kereszti Laura
- Soltész Anna
- Szöllősi Ilona
Ligety Gyöngyi 64
Csapi 2 Számú Széchenyi István Középiskola - Kozma Júlia
- Szabó Johanna
- Balogh Kornél
Lizák Renáta 51
Czeglédi Péter Református Gimnázium - Kovács René
- Szőlősi Rebeka
- Czinke Bence
Herencsár Rózsa Szilvia 58
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája - Telenkai Dalma
- Benke Lili
- Gráma Nikolett
Új Imre Attila 72
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma - Birinyi Rebeka
- Földesi Enikő
- Garabuczi Rebeka
Grubisics Roland 69
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma - Almási Koppány Gergő
- Gyérmán Dávid
- Bujdosó Máté
Grubisics Roland 69
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma - Balázs Eszter
- Csóka Petra Krisztina
- Balogh Dóra
Grubisics Roland 70
Dorogi Zsigmondy Vilmos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakgimnázium - Bakos Adrienn
- Klinger Ákos
- Sipos Trisztán
Wágnerné Gálicz Katalin 0
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Horváth Ákos
- Simon Csongor
- Bencs Botond
Kácserné Tallósi Éva 68
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Gróf Lilla
- Paladián Matild
- Radócz Vivien
Kácserné Tallósi Éva 71
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Kovács Adél
- Mészáros Flávia
- Karcsai Róza
Kácserné Tallósi Éva 70
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Bak Máté
- Kósa Benedek
- Tomanóczy Bálint
Kácserné Tallósi Éva 62
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium - Kovács Inez
- Tóth Boglárka
- Tillinger Donát
Hutvágnerné Róth Éva 83
ELTE Trefort Ágoston Gyakorlógimnázium - Del Medico Anna
- Egri Áron
- Kirilenko Katerina
Mohay Borbála 67
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Palkó Patrik Dávid
- Paul Róbert
- Zima Valter
Rusznyák Krisztiánné 59
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Montvajszki Evelin
- Somosi Mirjam
- Kiss Friderika
Rusznyák Krisztiánné 65
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Kozák András
- Dézsi Tamás
- Mida Botond Boldizsár
Vaszilyné Veres Hajnalka 69
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Tirpák Dorina
- Nevelős Kinga Nikolett
- Surányi Bálint
Rusznyák Krisztiánné 53
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Luhály Ida
- Popják Dorka
- Tószegi Zsuzsanna
Rusznyák Krisztiánné 66
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Hrabovszki András
- Ferenczi Viktor
- Kocsis Erik
Vaszilyné Veres Hajnalka 69
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium - Kónya Kata
- Hornyák Kincső Anna
- Borisz Fruzsina
Vaszilyné Veres Hajnalka 55
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium - Bakos Gréta
- Harsányi Kármen
- Hering Rebeka
Doma István 0
Fráter György Katolikus Gimnázium - Fodor Nikolett
- Elek Soma
- Szilágyi Bulcsú
Tóth László 73
Fráter György Katolikus Gimnázium - Izsvák Balázs
- Barkóczy Tamás
- Kenyeresi Szabolcs
Tóth László 84
Gymnázium - Gimnázium Fülek - Both Anna Viktória
- Körmendi Vivien
- Molnár Bence
PhDr. Rubint Róbert 83
Gymnázium - Gimnázium Fülek - Szepessy Anna
- Szabó Krisztián
- Fekete Virág Fanni
PhDr. Rubint Róbert 83
Hajnóczy József Kollégium - Horváth Éva
- Varga Tamás
- Pincés Gergely
Farkas Róbert Tamás 82
Hévízi Bibó István Gimnázium - Nemeskéri Dóra
- Jeles Dorottya Anna
- Vízi Sarolta
Tar Ferenc 73
Hévízi Bibó István Gimnázium - Deli József
- Esmée van Werkhoven
- Vigh Orsolya
Tar Ferenc 72
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Balogh Tímea
- Gál Nóra
- Lengyel Balázs
Horváth Mária 59
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium - Bognár Boglárka
- Csákó Fanni
- Hodza Adelina
Forgács Attila 73
Kalocsai Szent István Gimnázium - Miklós Balázs Gáspár
- Benkő Gergely
- Vörös István Andor
Kenyeres Zsolt 80
Kaposvári SZC Lamping József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája - Dalavics János
- Benedek Martin
- Varga Roland
Márton Lajos 52
Kardos István Ált. Isk., Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium - Vígh Dániel
- Böszörményi Olivér
- Csapó István
Demes-Kőfalusi Krisztina 70
Kardos István Ált.Isk., szakgimnázium és gimnázium - Szegi Márton
- Sághi Vanda
- Bónis Boglárka
Demes-Kőfalusi Krisztina 70
Kazinczy Ferenc Gimnázium - Kovács Kata
- Kovács Gabriella
- van den Hövel Lara
Pintér Ildikó 79
Kazinczy Ferenc Gimnázium - Balga Bianka
- Horváth Gábor Kornél
- Valczer Rebeka
Pintér Ildikó 81
Kazinczy Ferenc Gimnázium - Sárfi Dorina
- Kovács Anna
- Peredi Melissza
Pintér Ildikó 80
KISKUNHALASI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM SZILÁDY ÁRON GIMNÁZIUM és KOLLÉGIUM - TÓTH KORNÉL
- SIPOS-SZABÓ BENCE
- TÍMÁR VIKTOR
HARNÓCZI HAJNALKA 37
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium - Mándi Patrícia
- Juráncsik Réka
- Hernádi André
Ascarzané Papp Zsuzsanna 71
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium - Hosszu Dániel
- Filmák Levente
- Barakka Gábor
Ascarzané Papp Zsuzsanna 80
Komàromi Jókai Mór Gimnàzium - Haris Gergő
- Kovàcs Tamàs
- Vörös Màtè
Blaskò Jòzsef 83
Körösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium - Gál Nikolett
- Horváth Fruzsina Réka
- Watz Melinda Zsuzsanna
Kovács Gábor 85
Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium - Csabai Violetta
- Lévai Anett
- Lévai Ivett
Vermes Olga 78
Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium - Ágyas Ádám
- Hódi Ákos
- Darazsac Dániel
Vermes Olga 78
Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium - Varga Csilla
- Faggyas Virág
- Király Emese
Vermes Olga 78
Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium - Vojter Kitti
- Bálint Beáta
- Orcsity Matea
Vermes Olga 78
Közös Igazgatású Magyar Tanítási Nyelvű Iskola - Kišš Kitti
- Nagy Fanni
- Pongrácz Emese
Szabó Eszter 67
KSZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája - Kaczur Martin
- Mán Dávid
- Burbucs Erik László
Király Katalin 80
KSZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája - Bakk Szilveszter Rudolf
- Komár Péter
- Orbán István
Király Katalin 80
KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimmnáziuma és Szakközépiskolája - Király Ádám
- Lang István
- Mezei Mónika
Városi Attila 82
KSZC Széchenyi Isztván Idegenforgalmi , Vendéglátóipari Szakgimmnázium és Szakközépiskola - Murinai Vilmos
- Bujdosó Levente
- Kocsis Patrícia
Városi Attila 82
Lévay József református Gimnázium és Diákotthon - Csehes Ádám
- Csomós Ákos
- Szabó Zoltán Ábel
Gecse Angéla, Tóthné Nagy Anikó 88
Madách Imre Gimnázium - Lancz Nikoletta
- Molnár Viktória
- Vitálos Zsóka
Óváry Péter 77
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium - Czigány Dániel
- Kozma Botond
- Nagy Noel
Farkas Zsuzsanna, Csizmadia Csaba 54
Mezővári II. Rákóczi Ferenc Középiskola - Szolnoki Szabolcs
- Birta Noémi
- Filep Lili
Balogh Erika, Hajla Katalin 0
Miskolci Herman Ottó Gimnázium - Boronkai Fanni
- Popovics Bence
- Lakatos Liza
Subicz Róbert 87
Miskolci Herman Ottó Gimnázium - Bujdos Mátyás
- Tóbia Anita Orsolya
- Pusztai Lili
Subicz Róbert 87
Miskolci Herman Ottó Gimnázium - Fodor Péter
- Nagy Máté László
- Németh Miklós Ákos
Kulyassa Zsolt 86
Miskolci Szakképzési Centrum Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája - Nagy Dániel
- Oravecz Áron
- Szeli Márk
Román Rita 78
Miskolci SzC Baross Gábor Szakgimnáziuma - Tóth Nóra Mónika
- Haraszti Richárd
- Krabák Attila Adrián
Faragóné Csacsovszky Krisztina 0
Nagykaposi Gimnázium - Ábel Krisztina
- Isza Flóra
- Sipos Evelin
Gilányi István 74
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium - Boldi Veronika
- Pájer Kata
- Gócza Ádám
Lamosné Szabados Enikő 78
Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium - Csáki Viktória Tünde
- Hagymási Flóra
- Zemplénfalvi Petra
Bányainé Fejes Ilona 58
Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium - Kriston Attila
- Kálmánchey Nándor
- Bánhidi Flórián
Bányainé Fejes Ilona 68
Nyiregyházi Vasvári Pál Gimnázium - Jurkinya Nikoletta
- Seres Vivien
- Habdák Dominik
Bányainé Fejes Ilona 67
Pápai Református Kollégium Gimnáziuma és Művészeti Szakgimnáziuma - Schlecht Bence
- Szita Annamária
- Varga Verita
Goór Judit 76
Pápai Szc.Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és kollégiuma - Ambrus Zalán
- Hencz Balázs Csaba
- Pap Krisztián István
Bali István 81
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium - Balogh Petra
- Lang Brigitta
- Papp Júlia
Perger Attila 89
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium - Jankovits András
- Dékány Barnabás
- Heindl Jakab
Herner Mihály 87
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium - Pais Kálmán Dominik
- Majdik Dávid
- Pozsgai Donát
Herner Mihály 69
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium - Kunczt Bianka
- Bozsányi Dénes
- Lassu Martin
Pappné Mádai Gabriella 70
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda - Berecz Dia
- Rozs Panna Virág
- Gicic Edina
Priskinné Rizner Erika 56
Petőfi Sándor Gimnázium - Tóth Dorina
- Pálla Dorina
- Varga Dominik
Botár András 75
Petőfi Sándor Gimnázium - Papp Ádám
- Hujber Edvárd
- Kovács Ádám
Botár András 75
Petőfi Sándor Gimnázium - Papp Ádám
- Hujber Edvárd
- Kovács Ádám
Botár András 0
Piarista Gimnázium és Kollégium - Bényi Mercédesz
- Begidsán Boglárka
- Ortutay Rebeka
Pálfai Remig 80
Piarista Gimnázium és Kollégium- Vác - Hegedűs Anna
- Elekes István
- Lisoczki Simon
Pálfai Remig 77
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium - Zágorhidi Czigány Sebestyén Márton
- Tóth Krisztián
- Tóth Adrián
Kiss Márton 66
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium - Józsa Dorottya
- Szokács Bence
- Dudás Ádám
Árpádné Vincze Marietta 36
Selye János Gimnázium - Kele Fanni
- Mokos Márton Örs
- Nagy Csomor István
Elek József 82
Selye János Gimnázium - Karácsony Márk
- Édes Krisztián
- Kráľ Dávid
Elek József 82
Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium - Miklós Márk
- Punka Benjámin János
- Tóth Soma László
Molnár Márk 62
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium - Hadi Noémi
- Hüvös Dorka
- Réthi Daniella
Csősz Róbert 77
Szekszárdi I. Béla Gimnázium - Kotroczó András
- Balogh Szabolcs
- Korsós Rajmund levente
Szavári Attila 55
Szekszárdi I. Béla Gimnázium - Jakab Gréta
- Dudás Alexandra
- Lovász Réka
Szavári Attila 44
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium - Nándori Hanna
- Kórász Borbála
- Tomcsányi Sára
Benedek Balázs 76
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium - Horváth Viktor Barnabás
- Unger Kristóf
- Szabó Imre István
Benedek Balázs 76
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye - Ajtay Dávid József
- Heim Antal Bálint
- Rimai Attila József
Orbán Réka Katalin 52
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye - Kállai Napsugár Petra
- Dátán Domonkos Péter
- Sárközi Nóra Edit
Orbán Réka Katalin 14
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye - Dzsobák Patrik Bence
- Kerek Attila Barnabás
- Magyar Kristóf
Orbán Réka Katalin 56
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Ált.Iskola, Koll., Óvoda és AMI - Papp Dávid
- Király Ákos
- Vara Béla
Nagy Katalin 78
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Ált.Iskola, Koll., Óvoda és AMI - Nagy Lilla Zsófia
- Bucsku Balázs
- Vésheő Péter
Nagy Katalin 78
Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola - SZEPESI LAURA
- KOVÁCS ÁKOS
- KLEMA KONRÁD
URBÁNNÉ TÓTH EDIT 77
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium - Csontos Boglárka
- Kis Virág
- Czikora Fanni
Ferenczi Erzsébet 22
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium - Márton Tamás
- Sáfrán Zoltán
- Jánosi Dávid
Ferenczi Erzsébet 64
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium - Bodó Bianka
- Bogdán Luca
- Országh Fanni
Ferenczi Erzsébet 79
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium - Soós Dávid
- Kátai Máté
- Jánosi Józsué
Pék Tamás 53
Tatabányai Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Antal Dávid
- Csányi Vencel
- Bakos Gábor
Harasi Tamás 60
Tatabányai Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - Kiss Karolina
- Skrován Mónika
- Kugler Kyra
Harasi Tamás 60
Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium - Gajdácsi Áron
- Nagy Tamás
- Dobre Dénes
Bánhidy Vajk 65
Thuri György Gimnázium - Szőcs Regina
- Esső Péter Patrik
- Kovács Kristóf Csaba
Szvitek Miklós 74
Toldy Ferenc Gimnázium - Zöller Enikő
- Futó Marcell
- Vojnits Péter
Perger Zoltán 78
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium - Nagy Gergő Máté
- Nagy Rezső
- Parragi Martin
Fekete Zoltán 66
Újpesti Babits Mihály Gimnázium - Szakácsi Janka
- Demjén Szilárd
- Adamik Zsolt
Németh Máté 72
Ungvári Magyar Tannyelvű Elemi Iskola és Drugeth Gimnázium - Balogh István
- Jenei András
- Hondorcsin Sándor
Illár Krisztina 52
Váci Piarista Gimnázium - Rodák Veronika
- Rodák Viktória
- Falta Zsombor
Ivony István 77
Váci Piarista Gimnázium - Hencz Ákos
- Gedeon András
- Szedlár Dávid
Pálfai Remig 75
Váci Piarista Gimnázium - Baráth Alexander
- Czeba Zoltán
- Szász Keve
Ivony István 0
Váci Piarista Gimnázium - Baráth Alexander
- Czeba Zoltán
- Szász Keve
Ivony István 80
Vajda Péter Evangélikus Gimnázium - Haluska Mirabel
- Pribelszki Boglárka
- Seregélyes VIktória
Molnár Béla 65
Vajda Péter Evangélikus Gimnázium - Sebők László
- Terhes Dóra
- Urbancsok Anett
Molnár Béla 0
Veres Pálné Gimnázium - Tóth Erik
- Szarka Dávid
- Szűcs Bence
Jászainé Fekete Judit 0
Veszprémi SZC Ipari Szakgimnáziuma - Etlinger András
- Balogh Zsolt
- Pintár Zalán
Irányi László 86
VSZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma - Kostyál Bálint
- Oldal Dániel
- Dudok Diána
Márczy Gábor 72
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium - Zwickl Hedvig
- Kovács Fanni
- Csizma Szilvia
László Judit 79