Második forduló pontszámai

2019. április 29- 1. között, a Pannonhalmi Főapátságban sorra kerülő döntőbe a legalább 133 pontot elérő csapatok jutottak! A döntőbe jutott csapatoknak gratulálunk! A döntőbe jutott csapatoknak hamarosan hivatalos értesítést küldünk!

Iskola Csapattagok Pontszám
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Kis László Levente
Domokos Krisztián
Hargitai Gergő
207.5
Gymnázium - Gimnázium
Szepessy Anna
Körmendi Vivien
Both Anna Viktória
190
Batthyány Lajos Gimnázium
Csermák Ádám Barna
Herjávecz Krisztina
Vasvári Zsóka
169
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Kovács Anna
Lévai Ramóna
Plangár Sándor
162
Czeglédi Péter Református Gimnázium
Danis Richárd
Sasák Dávid
Czinke Bence
156
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Lőrincz Hajna Réka
Biro Szintia
Pálóci Annamária
150
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma És Általános Iskolája
Beke Balázs Gábor
Sass Bálint
Pórszász János Pál
142
Piarista Gimnázium
László István
Benedek Zsombor Géza
F. Tóth Gergely Ádám
138.5
Ady Endre Líceum
Holló Blanka
Vas Anikó
Kéri Annamária
134
Miskolci Herman Ottó Gimnáium
Csöbönyei Anna Laura
Katona Áron
Szabó Barbara Noémi
133.5
Szent József Gimnázium
Belme Benjamin
Ruzicska Gábor
Karpács Máté János
133
Gymnázium - Gimnázium
Palcso Vivien Dorka
Mészáros Fatima
Kovács László
130
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Fekete Richárd
Csiszár Bence
Nagy Bence
130
Batthyány Lajos Gimnázium
Károlyi Anna Georgina
Dombi Bianka
Gelencsér Larissza
129.5
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Bali Dorottya
Molnár Kitti
Takács Fanni
123
Szent Angéla
Wendl Csongor
Debreczeni Zsófia
Lagler Vilmos
122
Váci Piarista Gimnázium
Elekes István
Hegedűs Anna
Lisoczki Simon
122
Ciszterci Szent István Gimnázium
Berta Zsófia
Papp Hanna Róza
Akkermann Anna
121
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
Parai Dávid
Egressy Dániel
Csuzdi Péter
120.5
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Dorn Anna
Fazekas Bálint
Pongrácz Dávid
118
Baár-Madas Református Gimnázium
Csanády Gábor
Hoffmann Máté
Germuska Fruzsina
117
Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium
Folyi Bence
Schawanner Aliz
Tóth Kata
115
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Halász Bence
Nagy Nándor
Józsa Milán
115
Baár-Madas Református Gimnázium
Nemes Gábor
Bartha Kristóf
Murányi Albert
113
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Kovács Inez
Suszter Rajmund
Kiss András
110.5
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Major Gábor
Pünkösd Katalin
Lengyel Balázs
110.5
Piarista Gimnázium
Arató Gábor
Nyeste Ágoston
Juhász Bálint Ágoston
109.5
Selye János Gimnázium
Pinke Vivien
Édes Krisztián
Zajac Emese
109
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Német Adrián Péter
Kőszegi György
Breznay Richárd
108
Tompa Mihály Református Gimnázium
Máté Kristóf Zoltán
Mišurák Róbert
Orbán Márton
108
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Czakó Máté
Koncsos Levente
Nagy Dániel
107.5
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Kunczt Bianka
Bozsányi Dénes
Lassu Martin
106.5
Kinizsi Pál Gimnázium
Juhász Ágnes
Batta Fruzsina
Menyhárt Judit
103.5
Piarista Gimnázium
Pál Sarolta
Pap Gréta
Heiszig Regő
102
VSZC Ipari Szakgimnáziuma
Csoma Bence
Nagy Levente
Sinkó Ferdinánd
101.5
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Takács Boglárka
Brunszlik Petra
Brunszlik Helga
101
Szolnoki Széchenyi István Gimnáizum
Bereczki Dóra
Sáfrán Zoltán
Szűcs Mercédesz
98.5
Makói József Attila Gimnázium
Oláh Zsófia
Kolozsvári Ádám
Lovai Attila
97.5
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
Bogdán Luca
Szabó Helga
Országh Fanni
97
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Biró gergő
Zárdai Simon
Bakonyi Szabolcs
96
Baár-Madas Református Gimnázium
Koszták Tamás
Jánosi Mátyás
Bálint Ádám
95.5
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Foltányi Réka
Varga Jolán Mária
Oláh Georgina
95
Piarista Gimnázium
Barsi Boglárka
Kriaszter Adél
Takács Bence
93
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Orbán Evelin
Kubon Zsófia
Maddern Hanna
90.5
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Brazda Zsombor Zsolt
Köles Kende Bátor
Péter Patrik Zoltán
90
Piarista Gimnázium
Juhász Márton László
Kovács André Simon
Pintér Artúr Vilmos
89.5
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Maros Dóra
Szabó Gergő
Pintér Lilla
88
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium
Sződi Andrea
Zsiga Lili
Hetyei Csenge
86
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
Ancsa Bernadett
Bényi Anna
Szücs Dóra
84.5
Thuri György Gimnázium
Sziránszki Klaudia
Acsai Ramóna
Csaplár Dániel
83.5
Dositej Obradović Gimázium és Közgazdasági Iskola
Hamar Richárd
Orcsik Anasztázia
Falletta Lena
83
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Virág Zsolt
Dinnyés Soma
Vigh András
83
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Vágvölgyi Zsófia
Dancsok Lilla
Simon Lili
83
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium
Sebők Vivien
Sebők Zsanett
Hajas András
82.5
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Schveida Dániel
Bagi Bulcsú
Szél Benedek
82
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
Gut Brigitta
Radics Piroska
Szegedi Anna
80
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Antal Péter
Kiss Virág
Molnár Tamás
80
Pápai SzC.Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Mesterházi Ádám
Kerper Anna
Szabó Krisztián
80
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Sallai Áron
Frank Péter
Bakonyi Bendegúz
78
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Tőzsér Zsolt
Simó Levente
Lipták Milán
78
Szent István Gimnázium
Nagy Zsuzsanna
Sinkovics Lili
Nyikes Enikő
78
Ceglédi kossuth Lajos Gimnázium
Banai Gellért
Baranyi Tibor
Dudás Dorka
76
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Glotz Ádám
Kósa Benedek
Tomanóczy Bálint
76
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium
Nagy Luca Dorottya
Dézsi Réka
Gombár Kata
75.5
VSZC Petőfi Sándor Gimnáziuma, Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Káposztár Viktória
Schósz Antónia
Soltész Evelin
75.5
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Pacsai Cirill
Nagy Dominik
Lucák Tibor
74
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Élő Eszter
Pákozdi Zsófia
Mészáros Anna
72.5
Türr István Gimnázium és Kollégium
Fodor Lilla
Gelencsér Viktória
Szalay Júlia
72
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Pánczél Luca
Strasszer Lilla
Tüzes Johanna
71.5
Piarista Gimnázium
Nyiri Dániel
Krúdy Kristóf György
Vannay-Skody Benedek Botond
71.5
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
Balás Endre
Takács Sándor
Szabó Zsolt
71
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
Gémesi Renáta
Tolnai Fabiána
Tóth Rebeka
71
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Bakos Vivien Ilona
Klencs Andrea
Pejkó Imre
71
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Orgován Dorina
Csányi Anna
Máté Réka Anna
69
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollegium
Kovács Lili
Németh Nóra
Kovács Dávid
69
Piarista Gimnázium és Kollégium
Bényi Mercédesz
Gáspár Vera
Begidsán Boglárka
69
Bajai III. Béla Gimnázium
Kenyeres Karina
Schofhauser Daren Dominik
Szilágyi Gergő
68
Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Csóka Bálint
Nagy Mátyás
Varga Kristóf
68
Ivan Krasko Gimnázium
Forgon Letícia
Tóth Vivien
Gál Mária
67.5
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Velki Alexandra
Molnár Ibolya
Sándor Dominika
67.5
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Bencze Csenge
Somogyi Levente
Kókai Anna
66
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium
Bauer Blanka
Móricz Virág
Kosztya Réka
66
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Fehér Evelin
Gallai Fanni
Szabó Dániel
65
Kinizsi Pál Gimnázium
Bárány Dávid
Habony Nikolett
Enyedi Dorina
64.5
Dositej Obradović Gimázium és Közgazdasági Iskola
Klobusicki Márió
Januskó Csanád
Gogolák Adrián
64
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Csepregi Borbála
Borbély Polla
Kosztola Eszter
64
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Teleki Petra
Türkösi Éva
Restás Kamilla
61
Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium
Fehér Gergely
Ambrus Zoé
Fazekas Bálint
60.5
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Gróf Lilla
Paladián Matild
Radócz Vivien
59.5
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Kiss Ádám
Kovács István
Ország Botond
59.5
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Sidó Dávid
Szőke Attila
Versegi Tamás
59.5
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium
Czapp Viktória
Káplár Zsófia
Makár Virág Eszter
57
Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Turisztikai Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája
Barhács Szimonetta
Hegedűs Dorina
Vincze Zsuzsanna
57
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Kovács Fruzsina
Breuer- Lábady Jakob
Sorbán Zalán
56
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium
Csonka Viktória
Királykuti Anna
Osztobányi Ferenc
55
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Nagy Réka
Szalontai Anna
Polyák Júlia
54
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Karcsai Róza
Kovács Adél
Mészáros Flávia
54
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
Bubla Bettina
Szögi Richárd Jácint
Nagy Zoltán Ferenc
53.5
Pápai SzC.Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Jakab Laura
Keresztes Dávid
Nagy Benjamin
53.5
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Dalanics Eszter
Ignácz Ivett
Almási Dénes
52.5
ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Szakgimnáziuma
Farkas Flóra
Izer Alexandra
Szűcs Boglárka Magdolna
52.5
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Szegedi István
Simicsku Katalin
Tóth Virág
51.5
Ciszterci Szent István Gimnázium
Végh Vivien
Kalmár Anna
Séllei Anna
51
Szent János Görögkatolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Juhász András
Mihályi Levente
Szitár Tamás
49.5
Hévízi Bibó István Gimnázium
Nemeskéri Dóra
Kárpáti Zoltán Olivér
Jeles Dorottya Anna
48
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Pataki Izabella Veronika
Laham Ájtáb Bianka
Asztalos Eszter
48
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Lőrik Kitti
Spalek Anna
Tari Domonkos
48
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium
Kovács Tibor
Pál Vanda
Varga Dóra
46
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Mercz Dorina
Veres Viktória Ágnes
Szabó Károly Alex
45
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Kiss Zsombor
Dobra Réka
Bencze Krisztina
44
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium
Siti Boglárka
Radács Szabolcs
Görög Levente
42
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Jekken Nikolett
Nikovics Gergő
Pecze Benedek
42
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Köves Áron Manassé
Vezekényi Virág
Gulácsi Kornélia Liza
40
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye
Kelemen Anna
Juhász Noémi
Kollár Gergely
40
Ciszterci Szent István Gimnázium
Régi Ákos
Magyar Kristóf
Lendvai Eszter
39
Fráter György Katolikus Gimnázium
Orbán Liza
Czurkó Lili
Lichy Johanna
39
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Bognár Boglárka
Fazakas Lili
Csákó Fanni
39
TSZC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Pap Kíra
Palotai Bettina
Magyarosi Dániel
38
Dositej Obradović Gimázium és Közgazdasági Iskola
Mezei Krisztina
Vince Lenke
Ilić Helena
37
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Molnár Zsuzsanna
Ján Annabella
Szabó Liliána
37
Ciszterci Szent István Gimnázium
Matuz-Várnagy Milla Léna
Draskovich Réka
Sommer Anna
36
Ciszterci Szent István Gimnázium
Cser-Palkovics Gergely
Balla Dávid
Rétfalvi Gergő
35
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Balatonfüredi Tagintézménye
Vinter Tamás
Kovács Levente
Klemencz Attila
35
Selye János Gimnázium
Lucza Ákos
Kocsis Virág Orsolya
Paulisz Bence
34
Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola
Bíró Bence
Rab Ákos
Pretzl Milán
32.5
Comenius Iskola
Molnár Csanád
Tomek Borisz
Jüllich Kristóf
31
Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium
Farkas Titanilla
Gáspár Vivien
Verebélyi Laura
31
Comenius Iskola
Ambrus Dzsenifer
Pintarics Dénes
Meleg Réka
30
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye
Molnár Dániel
Csáki Balázs
Péter András
30
Kardos István Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Varga Donát
Liptai Levente
Diószeghy András
29.5
Miskolci SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma
Mongyik Noémi Amanda
Bodnár Balázs
Illés Csaba
29
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Virág Liliána
Rigó Katalin
Belánszky Blanka Dorka
27
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Szenczi Dániel
Lelkes-Takács Rebeka
Juhász Ferenc
27
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
Nagyfi Noémi
Szemes Eszter
Zimonyi Dóra
26
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
Borbély Dániel
Szabó Bence
Varga Raul
25
Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Piriti Mátyás
Soós Ádám
Schreyner Richárd
24
Komáromi Jókai Mór Gimnázium
Burján Csenge
Csecse Kitti
Török Gabriella
23
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Kaszás Péter
Szabó István
Levcsenkó Illés
19
Tatabányai Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Csányi Vencel
Bakos Gábor
Antal Dávid
16.5
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Benke Edina
Szabolcsi András
Gróf Bence
16
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
Sonkoly Marcell
Divják Martin
Mahmoud Rukia Ghilan
14
Szent Benedek Iskolaközpont Budapesti Tagintézménye
Köllner Barnabás
Vándor Bálint
Gách Áron
13.5
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Jurca Fanny
Keresztesi Kíra
Strausz Nikolett
13
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
Kubai Csenge
Udvari Csenge
Gyöngyösi Míra
13