Cultura Nostra Történelmi Verseny

9090 Pannonhalma, Vár 1. Telefon: +36 96 570140 Fax: +36 96 570141

A jelentkezett iskolák csapatai

Iskola neve Csapat névsora Felkészítő tanár
Csákány Rebeka Csákány Fruzsina Csákány Dorottya Soósné Vandlik Kriszta
Boros Kitti Darmos Flóra Trunkos Bence Zöld Zsolt
Császár Kristóf Madarász Kata Nagy Róbert Vály György
Deák Petra Gál Flóra Kovács Dominika Tar Ferenc
Stefán Ibolya Kravjánszki Mercédesz Gellérfi Barbara Tucsáné Csontos Ildikó
Ady Endre Elméleti Líceum Daróczi Brigitta Balázs Ibolya Kósa Zsuzsanna Fleisz Judit
Ady Endre Gimnázium Puskás Levente Szabó Gábor Vidra Bálint Farkas Zoltán
Ady Endre Gimnázium Szalay Zsuzsa Tuica Zsófia Fiziker Dorottya Farkas Zoltán
Ady Endre Líceum Dobai Roland Kovács Fazekas Balázs Nagy Norbert Fazakas Gábor
Ady Endre Líceum Erdős Alexandra Henn Renáta Boros Attila Fazakas Gábor
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium Bozó Gergő Molnár Levente Futaki Hajnalka Horváth Csaba
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium Fehér Marcell Gémes Dávid Megyeri Lajos Horváth Csaba
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Grabarits András József Zsoldos Ádám Kalmár Kristóf Pokk Péter
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Blankó Miklós Molnár Eszter Stubnya Márton Molnár Zsolt
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Csáki Edina Kalló Regina Rábl Imre Devecsai Andrea
Bárdos László Gimnàzium Sámuel Barbara Alexandra Balatoni Ádám Zsolt Antal Dalma Nagy Tamás
Batsányi János Gimnázium és Kollégium Kalmár Emese Kovács Gergő Ölvegyi Roland Riba Erzsébet
Batthyány Lajos Gimnázium Karavidaj Edita Sajni Eszter Ramóna Gál Gábor Alexa Péter
Batthyány Lajos Gimnázium Illés Patrik Kenyeres Imre Kovács Márton Alexa Péter
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium (pusztamérgesi telephely) Kubina Ákos Móra Máté Komjáti Dávid Kónya Gábor
Benedek Elek Pedagógiai Líceum Moni Imola Lázár Tamás Tóth Róbert Novák Károly-István
Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Böröndi Cintia Gulyás Krisztián Molnár Barna Locsmándi Dániel
Bethlen Gábor Református Gimnázium Halász Solt Török Ince Vörös Márk Dr. Czeglédi Sándor
Bethlen Gábor Református Gimnázium Aradán Szilárd Nacsa András Sisák Tamás Simonné Bereczki Sára
Bethlen Gábor Református Gimnázium Bordás Anikó Mérges Evelin Szabó Viktória Czeglédi Sándor
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Meszlényi Csilla Ágnes Takács Luca Terjék Adrián Tamás Czeglédi Sándor
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Szabó Réka Kovács Attila Komáromi Réka dr. Czeglédi Sándor
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Palócz Sándor Barna Ádám Dezső Sándor dr. Czeglédi Sándor
Bláthy Ottó Szakközépiskola Balog Timea Nagy Szilvia Bíró Dominika Harsai Tamás
Bláthy Ottó Szakközépiskola Hollósi Ádám Viola Ferenc Angyal Benjamin Harsai Tamás
Bláthy Ottó Szakközépiskola Szűcs Diána Dragonya Gréta Hergesell Kitti Harsai Tamás
Bláthy Ottó Szakközépiskola Czunyi Balázs Papp Róbert Gelbmann Róbert Harsai Tamás
Bláthy Ottó Szakközépiskola Parcsami Patrik Czakó Erik Lőrincz Krisztina Harsai Tamás
Bláthy Ottó Szakközépiskola Szalai Bendegúz Buda Dávid Varhol Sánor Nagy Mária
Bláthy Ottó Szakközépiskola Tőke Orsolya Strobl Petra Stotz Vivien Harsai Tamás
Bláthy Ottó Szakközépiskola Frank Martin Komáromi Márk Jäger Viktor Nagy Mária
Bocskai István Elméleti Líceum Tőkés Beáta Fazakas Deborah Szabó István Ács Noémi
Bocskai István Elméleti Líceum Szilágyi Erika Szabó Hermina Csalóka Előd Ács Noémi
Bocskai Istvan Elmeleti Liceum Bako Brigitta Kaffai Zsombor Attila Szeredai Tamas Oltyan Csaba Attila
Bocskai István Gimnázium Zolnai Csilla Szabó Tibor Dézsán Tamás Bácsi Imre
Bolyai János Gimnázium Elischer Márk Ádám Bence Szaniszló Csilla Árpádné Vincze Marietta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Müller Patrik Árvai Lujza Brunner Ádám Ruppert Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Spiel Gréta Csabai Sándor Takács Rita Kutnyánszkyné Bacskai Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Kolozsi Zsófia Gáspár Zita Balog Flóra Kutnyánszkyné Bacskay Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Nübl Eszter Streicher Zita Béres Barbara Ruppert Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Meczker Péter Pintér Gábor Paplauer Tamás Örs Mester Balázs
Boronkay Görgy Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Kárbáti Attilla Halápi Gergely Maurer-Morvai Bence Wachtler Viktor
Boronkay Görgy Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Belinszki Balázs Gregor Márton Tóth Károly Márczy Gábor
Boronkay Görgy Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Lajos Levente Nagy Levente Balázs Péter Wachtler Viktor
Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium Belányi Bence Pélyi Lóránt Bérczes Kornél Wachtler Viktor
Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium Poszlóczky Zsófia Zsíros barbara Szpiszár Dalma Wachtler Viktor
Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium Kormány Cintia Jakab Rebeka Juhos Dóra Wachtler Viktor
Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Győri Kata Bajnai Réka Szunyog Bálint Wachtler Viktor
Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Havasi Renáta Gusztos Angéla Erőss Lilla Wachter Viktor
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Váci Mihály Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Nagy Ágnes Nagy Gabriella Kozák Zsófia Fukk Tamás
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Süle-Szigeti Bulcsú Schmutz Virág Seres Attila Kovács Örs
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Madarász Botond György Vész Márton Csizmadia Benedek Dr. Kovács Örs
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium Gálik Antónia Mészáros Csenge Harangozó Csilla Csordás János
Budapesti Egyesített Középiskolai Kollégium Urbán Zsuzsanna Gulyás Mária Szabó Zoltán Riczkó Ágnes, Sasvári Tamás
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium Annár Ágnes Korponai Orsolya Tagyi Csenge Vajda Tamás
Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola Ambrózi Tímea Dobos Bence Máté Alexandra Tarkó Ilona
Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola Dubnitzki Dorina Lenkei Fanni Madár Tamás Kovácsné Gergencsik Irén
Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola Galambos Edit Kogler Dorina Korpácsi Dorottya Kovácsné Gergencsik Irén
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola Mogyorósi Dávid Bencsik Dániel Kapronczai Péter Miskolczi Eszter
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola Lukes Dóra Papp József Pintér Zsófia Petra Major Tibor
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola Balázs Dóra Grencsó Illés Ludvig Andor Mikolczi Eszter
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola Szabó Laura Sipos Emese Sápi Alexandra Kecskés Márton
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola Dusnoki Diána Tóth Beatrix Botos Richárd Kecskés Márton
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola Meszlényi Kira Csepregi Mónika Németh Márton Kecskés Márton
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola Horváth Eszter Kerschbaum Dávid Szalóczi Kristóf Boros Tamás
Czeglédi Péter Református Gimnázium Kalamár Cyntia Kovács Nándor Zakhariás Laura Herencsár Rózsa Szilvia
Deák Ferenc Gimnázium Fehér Kamilla Papp László György Pető Nóra Fenéné Varga Zsuzsanna
Deák Ferenc Gimnázium Sütő Anikó Szénás Boglárka Zeke Diána Nagy-Varga Ildikó
Deák Ferenc Gimnázium Kiss Nelli Szarka Dóra Virágh Dorottya Nagy-Varga Ildikó
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium Varga Imre Solt Csősz Anikó Barna Beatrix Kormos Attila
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Joó László Ádám Timmer Bálint Török Ivett Erika Tóth Sándor
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma Erdei Mátyás Ákos Dogi Lajos Tóth Áron Tamás Nagy Imre
Derecskei I.Rákóczi György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Benke Gréta Csapó Viktória Silling Nikoletta Farkasvölgyi Győző
Derecskei I.Rákóczi György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Dulovics Zsolt Richard Erős Bálint Gömöri Roland Farkasvölgyi Győző
Derecskei I.Rákóczi György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Kiss Tamás Mikó Attila Papp Attila Farkasvölgyi Győző
Derecskei, I. Rákóczi György Gimnázium, Szakközép és Kollégium Szilasi Kinga Iványi Vivien Fodor Gabriella Farkasvölgyi Győző
Dugonics András Piarista Gimnázium Ocskó Katalin Tóth Zsanett Tapodi Krisztián Karolyi Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Balog Benita Balogh Lili Várkonyi Zsófia Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Fazekas Szilvia Iglódy Viktória Tóbiás Anett HUtvágnerné Róth Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Bagi Virág Kovács Gitta Kósa Franciska Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Furka Aida Juhász Barbara Orosz Nikolett Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Kovács Emese Kovács Péter Gallai Regina Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Földesi Fanni Janó Diána Szabó Luca Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Kovács Kitti Márkus Zita Rivnyák Réka Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Körösztös Gergő Mészáros Mirtill Nyári Lilána Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Fekete Petra KOvács Gréta Szilágyi Szilvia Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Krausz Attila Mészáros Bertalan Tompai Kornél Kácserné Tallósi Éva
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Bartek Virág Lizák Gábor Üveges Márton HUtvágnerné Róth Éva
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Bíró Gergő CSaba Nyíri Kinga Bedő Erzsébet Király Katalin
Egri Kereskedelmi,Mezőgazdasági,Vendéglátóipari Szakközép-,Szakiskola és Kollégium Fodor Zsófia Imre Alexandra Köblő Attila Henez Árpád
Egri Szilágyi Erzsébet G. és K. Török Ákos Pfeifer Tamás Tóth Benedek Antal Andrea
Egri Szilágyi Erzsébet G. és K. Pilisy Bence Somogyi Richárd Kovács Richárd Antal Andrea
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázim Balázs Gergő Meleg András Munkácsy Balázs Borhegyi Péter
Encsi Váci Mihály Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium Jaczkó Alexandra Zsolcsák Eszter Váradi Anna Fukk Tamás
Eötvös József Gimnázium Tóth Panna Sepsi Georgina Kovács Orsolya Polgári-Lőrincz Szilvia
Eötvös József Gimnázium Tóth Panna Tóth Barbara Kovács Orsolya Polgári-Lőrincz Szilvia
Eötvös József Gimnázium Drótár Zsófia Jancsár Lili Simon Alexa Lukács Árpád
Eötvös József Református Oktatási Központ Molnár Anna Bettina H. Kovács Dénes Novák László Strausz Erika
Épitőipari,Faipari Szakképző Iskola és Kollégium Ábrahám Furus Ádám Kovács Ádám Horváth Gábor Márton Lajos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium Fazakas Katalin Nyitrai Rita Szécsi Richárd Maróti Zsolt
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium Anda Richárd Dancs Krisztián Papp Bertalan Gergely Endre
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium Molnár Mátyás János Szaniszló Szabolcs Veress Dávid Tibor Máté Krisztina
Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium Görbe Evelin Kósa Dorina Mariann Ster Patrícia Máté Krisztina
Fényi Gyula Jezsuita Gimnárium Korpa Julianna Kriston Ágnes Molnár Eszter Panni Nagy Attila
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Szabó Eszter Polecskó Balázs Matulay Gerda Ötvös Lajos
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Nagy Levente Balczó Ákos Jeviczki János Nagy Attila
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Szucskó Péter Seres Ábel Kerekes Kristóf Miklós Vályné Gál Csilla
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Szarka Béla Klausz András Csík Aurél Vályné Gál Csilla
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Érsok Gábor Pál Dávid Nagy Boglárka Vályné Gál Csilla
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Farkas Zsófia Rozinay Ráhel Szentgyörgyi Kincső Nagy Attila
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Jaszik Julia Poczkodi Gergely Puskás Mária Nagy Attila
Földes Ferenc Gimnázium Pecsenye Flóra Kovács Soma Simon Bence Jobbágy László
Földes Ferenc Gimnázium Szőke Tímea Klusóczki Bence Wijesinghe Roland Dr. Puskás István
Füleki Gimnázium Gyetvai Zsófia Kasko Dávid Varga Bence Illés Kósik Andrea
Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium Kurucz Ádám Kristóf László Monus Ferenc Ferencz György
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Bóta Áron Juhász Sámuel Laczkó Vivien Kovács Ottó
Gimnázium Géczi Noémi Hangyák Edina Jakab Patrícia Gilányi István
Győri Krúdy Gyula Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Kőzépiskola, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Bruszt Sára Figler Barbara Bana Mónika Dr. Tar Attila Szilárd
Győri Krúdy Gyula Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Kőzépiskola, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Csáktornyai Fanni Mátrai Barbara Széles Dóra Dr. Tar Attila Szilárd
Hajdúböszörményi Bocskai istván Gimnázium Ábrók Kamilla balogh János Dávid Mózsi Szabolcs Dr. Oláhné Szabó Judit
Hévízi Bibó István Gimmnázium Zsiga Zsombor Hegyi Zsolt Páti Máté Tar Ferenc
Hévízi Bibó István Gimnázium Domján Johanna Fitos Gergő Szarka Bence Tar Ferenc
Hévizi Bibó István Gimnázium Kollégium és Szakközépiskola Záhoczky Csenge Márton Sára Cziklin Veronika Tar Ferenc
Hévízi Bibó István Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium Keserű Áron Szabó Barbara Hegedűs Lukács Tar Ferenc
Hévízi Bibó István Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Barbara Hoffman Takács Vivien Kenyeres Aliz Tar Ferenc
Hévízi Bibó István Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Zahorán Barbara Gelencsér Dóra Rép Beatrix Tar Ferenc
Hidaskürti Magán Szakközépiskola Kihelyezett Részleg Nagykapos Tóth Nikoletta Tóbiás Cyntia Kishsh Éva Szerdi Ilona
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Derhán Kamilla Németh Anna Halász János Schmidt Gabriella
Illyés Gyula Gimnázium Farkas Domitilla Pataki Alexa Szaka Nikolett Hajós Károly
Isaszegi Gábor Dénes Óvoda, Általános iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Nagy Eszter Bajári Lúcia Dudok Roland Vozár-Krecskó Anett Evelin
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközép Iskola Bakos Boglárka Gál Noémi Hegedűs Boglárka Soósné Vandlik Krisztina
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Kubik Mátyás István Osztie Nikoletta Ványai Réka Zsófia Bernula Béla Péter
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Baukó Ádám Kovács Imre Kovács Márton Soósné Vandlik Krisztina
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Papp Alexa Olívia Kiss Barbara Keresztes-André Klementina Petra Soósné Vandlik Krisztina
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Papp Alexa Olívia Keresztes-André Klementina Petra Kiss Barbara Soósné Vandlik Krisztina
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Biró Zsófia Hrubi Mihály Topál Fanni Gaál-Kántor György Kristóf
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Acsai Balázs Sándor Zoltán Leé Dóra Soósné Vandlik Krisztina
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Fenyővári Zsófia Szilágyi Szilvia Jávorszki Viktória Soósné Vandlik Krisztina
Jurisich Miklós Gimnázium Csóka Boglárka Farkas Cintia Kurányi Dóra Domnanovich Dóra
Jurisich Miklós Gimnázium Dorner Ágoston Koroknai Richárd Somlai Fanni Domnanovich Dóra
Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium Kőszegi Bernadett Varga Rebecca Virág Kinga Krizmanitsné Luxl Edit
Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium Csonka Attila Kiss Erik Marton Levente Domnanovich Dóra
Káldor Miklós Kollégium Bozóky Gergő Kovács Attila Bence Oláh Kristóf Biró Teofil
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium Bányai Zsolt Riba Bence Törzsök Csaba Attila Lieb Marianna
Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvű Gimnázium Imreh Dominika Kiss Laura Olga Pintér Tímea Kissné Dr. Gerőcs Klára Katalin
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Sőnfeld Álmos Gergely Tolnai Marcián Unger Bence Pintér Ildikó
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Decsi Diána Nesztor Anna Pércsi Dávid Lőrinczy Anna
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium petpanpo@gmail.com csengecs@t-online.hu gyorffy.sebo@gmail.com Pintér Ildikó
Kempelen Farkas Gimnázium Unzeitig Péter ForrásY Ágoston Palojtai Tamás Solti Emese
Keszthelyi Vajda János Gimnázium Király Katinka Király Máté Hannosch Gábor Varga Sz. Gábor
Kisfaludy Károly Gimnázium Varga Adalbert Fehér Zsombor Schaffer Nikolett Hesz Józsefné
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola Hlavács Máté Deli Györk Kasza Roland Máhig József
Kölcsey Ferenc Fõgimnázium Kassai Evelyne-Tina Veres-Kupán Emese Veres-Kupán Hunor Deák Márta
Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Kádár Anetta-Karola Nébli Eszter Kovács Fanni Hegyiné Tarr Melinda
Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Kozma Alexandra Sziva Vivien Szilvás Anett Dr.Halász Imréné
Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Gehér Balázs Kelemen Gergő Szekér Dániel Dr. Halász Imréné
Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Hegyi Csongor Németh Ádám Varga Kristóf Dr. Halász Imréné
Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Budai Zsófia Kovács Réka Hábencius Liza Dr. Halász Imréné
Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Horváth Tamara Köröspataki András Kuba Rebeka Dr. Halász Imréné
Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Szalai Dóra Moór Vivien Rita Kocsis Eszter Dr. Halász Imréné
Komáromi Jókai Mór Gimnázium Bakes Anett Németh Nikolett Zsebő Laura Blaskó József
Kós Károly Pál Katinka-Julia Geréb Zsolt Geréb László Gidó Csaba
Kossuth Lajos Gimnázium Budai Dóra Márkus Viktória Soltész-Nagy Dániel Gulyás Zoltán
Leőwey Klára Gimnázium Aradi Petra Debreczeni Janka Kárpáti Emma Fülöp László
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Mosolygó András Biri Gábor Fedor Fruzsina Kiss Andrea
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Juhász Brigitta Somogyi Szabolcs Szunyog Ádám Terjék Katalin
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Tóth Szabolcs Orgován Gergő Almási Ádám Terjék Katalin
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Novák György Szilva Gergely Tóth Dominik Terjék Katalin
lippai János Mezőgazdasági szakképző Iskola Bíró Petronella Estók Csilla Kenyeres Petra Kiss Andrea
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Csabai Szabolcs Filep Gábor Kiss Gergő Terjék Katalin
lippai János Mezőgazdasági szakképző Iskola Kriston Máté Almási Péter Szűcs Gergő Kiss Andrea
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Szekrényes Marcell Karaffa Attila Laska János Terjék Katalin
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Lajti Evelin Ivánka-Tóth Katalin Purgel Frenc Bogárné Szilágyi Zita
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Esztári László Dankó Csaba Boldi Krisztián Terjék Katalin
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Németh Eszter Csinószki Rita Szabó Eszter Terjék Katalin
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Habos László Káté Gergő Gerzsánszki Gergő Terjék Katalin
Lucian Blaga Ardelean Robert Csuka Alpar Szekely Antonia Csorba Arpad Istvan
Lucian Blaga Balla Botond Szabó Ildikó Barcas Kinga Csorba Árpád István, Székely Rózália
Lucian Blaga Tehnológiai Liceum Farczádi Benjámin Nagy Áron Sütő Minyukus Emőke Csorba Árpád István,Székely Rozália
Madách Imre Gimnázium Somorja Ferdics Andrea Csóka Andrea Trencsík Marianna Óváry Péter
Magyar Műhely ÁMK Figula Gábor József Király Tamás Sallai Barnabás Rehák József
Magyar Tannnyelvű Magán Szakközépiskola, Neratovicei tér Mikos Regina Persei Lilla Zlatarits Anett Kozma Csilla
Makói József Attila Gimnázium Kovács Attila Fórián Evelin Dóczi Diána Budainé Keczer Csilla
Makói József Attila Gimnázium Andrási Miklós Balázs Bence Kriván Balázs Budainé Keczer Csilla
Mátyás Király Gimnázium Dörfler Márton Vadál Dorina Kovács Barbara Babina Edit
Mihai Eminescu Fogimnazium Tőrös Noémi Mierlut Boglárka Szutor Alexandra Anderko Katalin / Jakab Gabor
Mihai Eminescu Fogimnazium Szabo Ingrid Toth Adam Ternovan David Anderko Katalin / Jakab Gabor
Mikszáth Kálmán Líceum Tóth Áron Kobolák Fanni Kakuk Marcell Farkasvölgyiné Bottyán Kinga
Mikszáth Kálmán Líceum Végh Zsófia Szomszéd Renáta Schramek Zsófia Farkasvölgyiné Bottyán Kinga
Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola Juhász Gergely Szűcs Attila Tóth Zoltán Ladányi Béla
Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola Kohári Ákos Ludvig Tamás Váradi Gábor Ladányi Béla
Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola Murányi Sándor Hörcsik Olivér Telekes Máté Ladányi Béla
Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola Bozsó Péter Kis Lotár László Rémiás Levente Ladányi Béla
Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola Iván Zoltán Dávid Géczi Levente Pálóczi Ádám Ladányi Béla
Modell Divatiskola Iparművészeti Szakközépiskola Béres Boglárka Dudás Ziegler Nikolett Szabó Alexandra Tóth Katalin
Modell Divatiskola Iparművészeti Szakközépiskola Antal Kitti Dobrády Dóra Kovács Gergely Gyula Tóth Katalin
Móricz Zsigmond Gimnázium Hegedűs Márk Kádár Máté Reiner Dániel Fellner Máté
Nagyatádi Ady Endre Gimnázium és SZKI Czipót Dóra Gazdig Kitti Gőbölös Richárd Simonné Bolla Marianna
Nagyatádi Ady Endre Gimnázium és SZKI Simon Bálint Bálizs László Pintér Krisztián Simonné Bolla Marianna
Nagyatádi Ady Endre Gimnázium és SZKI Torma Kristóf Szőke Vanda Leszkó Máté Simonné Bolla Marianna
Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény Árva Mihály Babati Balázs Kádár Dániel Farkas Tünde
Németh László Gimnázium Csongovai Dóra Pálinkás Rita Varga Virág Szabó Emese
Németh László Gimnázium Günel Gerda Yagmur Németh Viktória Nikoletta Pázmány Krisztina Tünde Szabó Emese
Németh László Gimnázium Körtvélyessy Lilla Leicht Ferenc Gajdó Tamás Zsoldosné Kovács Lívia
Németh László Gimnázium Frivaldszky Lőrinc Szalay Zoltán Szekeres Simon Szabó Márta, (Légrádi Fruzsina)
Németh László Gimnázium Sándor Gergely Polgár Márton Kardos Bálint Szabó Márta, (Légrádi Fruzsina)
Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium László Evelin Kucsmár Vivien Berczédi Karolina Máté Zoltán
Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium Szalma Roland Zsolt Balogh Dorian Kis Dániel Máté Zoltán
Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium Lidák Noémi Tóth Blanka Várkonyi Vivien Máté Zoltán
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium Füzesi Dániel Vecsernyés Márk Máré Bálint Ravasz Gyöngyvér
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Matus Boglárka Füller Noémi Barcza Zita Jenei József
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Ömböli Réka Schumacher Nóra Szabó Bianka Ruppert Dóra
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Bék Zsófia Dallos Fanni Sánta Csenge Jenei József
Petőfi Sándor Gimnázium Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium Abonyi Bonita Polgár Patrícia Baksy Balázs Kakuk Erzsébet
Petőfi Sándor Gimnázium Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium Szeredi Bíborka Madarász Alina Martina Pluhár Máté Kakuk Erzsébet
Petru Maior Technologiai Liceum Papai Monika Zsigmond Szilard Ordog Sandor Nagy Attila
Petru Maior Technologiai Liceum Biro Robert Suto Ede Nagy Erzsebet Nagy F. Attila
Petru Maior Technologiai Liceum Ivacson Balog Zsuzsanna Szabo Eszter Demeter David Nagy F. Atilla
Petru Maior Technologiai Liceum Antal Szabolcs Suto Tamas Barabas Robert Nagy F. Attila
Petru Maior Technologiai Liceum Dali Erzsebet Kellner Beata Csiszer Timea Nagy F. Attila
Petru Maior Technologiai Liceum Latanik Martin Pap Szilard Kristof Helga Nagy F. Attila
Piarista Gimnázium Könyves Gábor Rozsnyói Katalin Szabó Máté Marton József
Piarista Gimnázium Kalló Renáta Marosvölgyi Bence Schmidt Eszter Juhász Gábor
Piarista Gimnázium Somogyi Máté Nagy-Vécsei Barnabás Soltész Miklós Pehartz Tamás
Piarista Gimnázium és Kollégium Tuzson-Berczeli Tamás Dönrössy Dorottya Zsombok Zsófia Untsch Gergely
Piarista Gimnázium és Kollégium Horváth Hanga Petrik Regina Sipos Réka Pálfai Remig
Piarista Gimnázium és Kollégium Gloviczki Ráhel Kerti Anna Mudra Márton Untsch Gergely
Piarista Gimnázium és Kollégium Sági Barbara Szesztay Anna Tőkés Borbála Untsch Gergely
Piarista Gimnázium és Kollégium Ivánkay Virág Kovács Luca Zelei Ágoston Untsch Gergely
Piarista Iskola NAgykanizsa Semsei Bálint Krizsány Árpád Zámbó Gergő Göde Edit- Dósai Attila SchP
Piarista Iskola NAgykanizsa Mezriczky Marcell Erdős Gergő Kanász Dávid Göde Edit
Pozsonyi Magyar Tannyelvű AI és Gimnázium Gulázsi Melinda Dukony Dóra Horňák Nikolas Kulcsár Mónika
Pozsonyi Magyar Tannyelvű AI és Gimnázium Folk Nóra Svinger Adél Németh Marco Kulcsár Mónika
Premontrei Szent Norbert Egyházzenei Szakközépiskola Benkó Ágnes Keresztes Viktória Schrempf Katalin Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Kinde Zsófia Kiss Péter Pintér Bianka Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Sivadó Brigitta Sivadó Anna Sivadó Zsófia Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Kovács Enikő Lányi Emőke Georgita Boglárka Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Trombitás Tamás Kőrösi Dániel Csernyánszky Dávid Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Csordás Lilla Juniki Mária Bíró Boglárka Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Hajdú Fanni Basa Bettina Tóth Mónika Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Lányi Botond Béla Adamcsek Ronald Szilvágyi-Hordós Tamás Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Palincsák Georgina Hrágyel Zsófia Kamarás Fanni Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Éliás Anna Albert Márton Varga Dániel Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Lukács Adrienn Fazekas Bence Zaji Miklós Takácsné Elek Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakközépiskola Volter Domonkos Gémesi Botond Urbán Hedvig Takácsné Elek Borbála
Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola Fülöp Noé Házi Csaba Kenyeres Norbert Gábor Sós Ferenc
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Köböl Zsófia Filkor Hanna Szőke Bernadett Árpádné Vincze Marietta
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Szorcsik Virág Lengyel Lilla Gordos Petra bbbb bbb Árpádné Vincze Marietta
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Gortva Boglárka Nagyi Máté Vida Anna Árpádné Vincze Marietta
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Árpád Lívia Betlehemi Viktória Széles Antónia Gedőcziné Berger Mária
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Mester Ádám Mogyoró Virág Géczi Luca Dembrovszky Zsuzsanna
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Zsély Boglárka Goldmann Júlia Oravecz Ákos Gedőcziné Berger Mária
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Dancsok Petra Tajti Kitti Guszti Eszter Gedőcziné Berger Mária
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Magnucz Márton Császár Balázs Vanó Krisztián Dembrovszky Zsuzsanna
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Nagy Bianka Sólyom Gabriella Vida Márk Holesné Csige Ilona
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Ocsovszki Ditta Vincze Nikolett Sasvári Péter Árpádné Vincze Marietta
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Kiss Gabriella Gyucsák Diána Rozgonyi Melinda Árpádné Vincze Marietta
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Bakos Judit Juhász Viktória Králik Adrienn Sóvári László
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium Benyus Gréta Kajuha Alexandra Orosz Miklós Remeczki Imre
SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Patik Laura Zhu Yao Tünde Gergi-Horgos Mátyás Nagy Sándor
Selye János Gimnázium Fehér Ákos Sánta Norbert Lukács Anikó Deák Irén
Selye János Gimnázium Horváth Ádám Dóczé Bálint Jonatán Oros Jonatán Deák Irén
Selye János Gimnázium Gyarmati Vince Ott Karin Répás Balázs Elek József
Somogyi TISZK Baross Gábor Középiskola Sulák Vivien Wendl Dávid Lovász Lajos Nagy Márta
SVETITS KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS DIÁKOTTHON SZILÁGYI ZSUZSANNA SZŰCS VIKTÓRIA VERESS ZSÓFIA BARANYA CSABA
Svetozar Markovic Gimnázium Bús Csongor Ljepoja Igor Gyarmati Edvárd Pletikoszity Paja
Svetozar Marković Gimnázium Horvát Laura Rudity Szécsényi Lilla Huszár Lídia Pletikosić Paja
Svetozar Markovic Gimnázium Rózsa Petra Gyurics Anett Nagy Krisztina Pletikosic Paja
Svetozar Markovic Gimnázium Nagy Emese Okánovity Alexandra Nagy György Júlia Pletikosic Paja
Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola Németh Kristóf Barta Andrea Miklán Fatime Kissné Kassai Diána
Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola Kriston-Bodnár Dorina Dudás Ádám Tóth Adrián Kissné Kassai Diána
Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola Zsiros Dzsenifer Koós Mercédesz Iván Tamás Kissné Kassai Diána
Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola Pohóczky Dominik Pohóczky Marcell Halász Petra Kissné Kassai Diána
Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola Lendvai Jennifer Harkály Réka Török Zoltán Molnár Márk
Székely Mikó Kollégium Dobri Botond Tóth Krisztián Tóth György Botond Pénzes Lóránd István
Szekszárdi Garay János Gimnázium Bomba Gábor Illés Bence Sárecz Márton Huszárikné Böröcz Zsófia
Szekszárdi Garay János Gimnázium Kóka Vajk Marcsa Stella Pócsi Alexandra Huszárikné Böröcz Zsófia
Szent Benedek Gimnázium Béres Leonóra Kenyeres Ádám Nemes László Müller Péter János
Szent Benedek Gimnázium, Szakiskola és Kollégium Balatonfüredi Széchényi Ferenc Tagintézménye Galló Rebeka Nagy Bence Szabó Bence Müller Péter János
Szent Benedek Gimnázium, Szakiskola és Kollégium Balatonfüredi Széchényi Ferenc Tagintézménye Kaufmann Bálint Szabó Attila Vörös Márk Müller Péter János
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Bartók Viktor Páldi Soma Szigethy Marcell Czike Gábor
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Huszár Bence Sándor Tamás Seidl Máté Czike Gábor
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Pólya Dávid Suhayda Ákos Forgács László Czike Gábor
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Pataki Áron Varga István Thomson Sean Czike Gábor
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Sárdy Anna Kuzmich Borbála Mari Kitti Czike Gábor
Szent Imre Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Tóth Katinka Szalkai-Tóth Leila Fige Dorottya Fekete Szilvia
Szent Imre Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Németh Laura Bokor Zsófia Bugjó Milán Fekete Szilvia
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Balogh Dorina Drabancz Ábris Tóth Maja Tormássiné Kapitány Ágotha
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola Miskolczi Andrea Hasulyó Dóra Kovács Eszter Hollósy Tibor
Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola Drótos Dalma Kertész Nikolett Kórik Petra Simkóné Czipa Ágnes
Szent Margit Gimnázium Harsányi Gara Gergely Rohonczy Zsombor Schuster Henrik Simonfai Teodóra
Szent Margit Gimnázium Lados Botond Boldizsár Szabó Ágnes Szafranszky Olivér Simonfai Teodóra
Szent Margit Gimnázium Kátay Ünige Varga Eszter Varga Mirjam Paréj-Farkas Katalin
Szent Margit Gimnázium Cserki András Pechl Marcell Tóth Benjamin Paréj-Farkas Katalin
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Gimnázium és Kollégium Kovács Dániel Szökő Laura Luca Varga Réka Kis Gergely Máté
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Dzur Botond Mészáros Bence Söveges Tamás Zalai Ottóné
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Fleiszig Kevin Horváth Attila Szabó Bence Zalai Ottóné
Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Gacs Veronika Kóczán Dalma Olasz Orsolya Kis Gergely Máté
Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola Tácsik Jenifer Stir Noémi Jancsó Péter János Vajda Andrea
Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola Príbeli Dorina Hegedűs Fanni Sági Roland Hreskó Józsefné
Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola Balázs Petra Blanka Baranyi Anna Szorcsik Zsófia Vajda Andrea
Szentendrei Református Gimnázium Bolda Krisztina Farkas Fanni Puskás Zsolt Dr. Török Márta
Szentendrei Református Gimnázium Morvai Abigél Skorbár Szonja Chranowska janka Dr. Török Márta, Seregi Sára
Szentendrei Református Gimnázium BazsÓ Borka Müller Ákos Ugrin Flóra Dr. Török Márta
Szentendrei Református Gimnázium Molnár Dorottya Lissák Doma Székely Zalán Dr. Török Márta
Szepsi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Polyák Dóra Szűcs István Pásztor Erik Zborai Beáta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium Nagy Szilárd Székely Roland Takács Károly Ertl Péter
Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium Kisbenedek Lilla Kiss Anna Basa Evelin Sütő Zoltánné
SZOLGSZI Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény Posztós Kitti Karancsi János Péter Fanni Kalláné Jakus Melinda
Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény Gál Zsanett Petrovics Vivien Eliza Vida Kinga Kalláné Jakus Melinda
Sztárai Mihály Gimnázium Pálinkás Bence Himpli Bence Schubert Bálint Andróczi Beáta
Sztárai Mihály Gimnázium Molnár Márk Berecz Csaba Szántó Gergő Andróczi Beáta
Sztárai Mihály Gimnázium Rubics Dóra Méth Frida Major Dániel Andróczi Beáta
Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium Bella Csaba Nagy Martin Székely Sándor Seres Erzsébet
Tatabányai Integrált Szakiskola, Középiskola és Kollégium Tagintézménye Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Akóts Nikolett Marsai Ilona Vastagh Dóra László Andor
Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola Háros Bence Ducsai Eszter Szabó Liliána Forgács Attila
Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola Kalina Henrietta Szőke Cintia Dén Viktória Forgács Attila
Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola Ungvári Patrik Szalai Máté Rajos Richárd Forgács Attila
Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola Németh Krisztián Somogyi Bence Horváth Dániel Forgács Attila
Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola Vágvölgyi Fanni Sára Takács Teréz Kiss Nóra Forgács Attila
Than Károly Ökoiskola Gimnázium Holczapfel Katalin Lőrincz Laura Lázár Márk Kosaras Béla
TISZK Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Szakközépiskola Császár István Link Eszter Jambrik Bettina Mátraházi Ferenc
Toldy Ferenc gimnázium bnbarni@enternet.hu gaspardani@freemail.hu cs.koromi@gmail.com Németh György
Tompa Mihály Református Gimnázium Hizsnyan Júlia Fazekas Rebeka Bódi Mónika Majercsík Mária
Tompa Mihály Református Gimnázium Erdélyi Géza Munka Dávid Vígh Péter Majercsík Mária
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola Gadó Krisztián Steiner Dániel Tóth Szabolcs Rónyai Zoltán
Türr István Gimnáziu és Kollégium Tafferner József Simon Ákos Dani Dániel Dr. Hodásziné Pingitzer Andrea
Türr István Gimnázium és Kollégium Hasprai Laura Karácsony Barbara Lukács Judit Anna Dr. Hodásziné Pingitzer Andrea
Türr István Gimnázium és Kollégium Gecse Réka Varga Fanni Tuboly Bálint Grőber Attila
Türr István Gimnázium és Kollégium Gerencsér Éva Iványi Dávid Takó Roland Grőber Attila
Újbudai Széchenyi István Gimnázium Hargittai Nikolett Keszthelyi Klaudia Farkas Lukrécia Koronczainé Nagy Ágnes
Újbudai Széchenyi István Gimnázium Miklós Norbert Kaldenekker Beáta Eszter Borbás Gergő Koronczainé Nagy Ágnes
Vajda János Gimnázium Marton Gergely Szabó László Kurusta Viktor Varga Sz. Gábor
Vajda Péter Evangélikus Gimnázium Bagi Ivett Károly Bettina Turcsányi Luca Molnár Béla
Vasvári Pál Gimnázium Borsodi Balázs Bukovinszki Dávid Góra Dániel Szűcs Csabáné
VM KASZK, Szakképző Iskloa-Táncsics Mihály Mezőgazdasági Szakképző Iskola Kovács János Hliniczky Dominik Kárai Tamás Menczler Ágnes
Vörösmarty Mihály Gimnázium Sziráki Laura Balázs Ervin Somogyi Kristóf Fazekas Klára
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Doktor Vivien Nadrai Rebeka Kiss Benjámin Benedek Tóth Norbert
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Dibusz Márkó Czári Laura Fábián Alexandra Tóth Norbert
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Szabó Rebeka Eil Dominika Horváth Regina Tóth Norbert
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Nagy Roland Simon Valentin László Szekér Ármin Tóth Norbert
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Csík Dominik Andalics Aliz Aros Marell Tóth Norbert
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Szabó Angelika Katona Patrícia Koósz Melánia Tóth Norbert
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Horváth Ádám László Mátyás Tompa Mátyás Kollaricsné Soós Erika, dr. Beckné Sallay Anikó
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Jáger Bence Pethő Marcell Varga Levente Kollaricsné Soós Erika, dr. Beckné Sallay Anikó
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Tószegi Judit Réka Bakony Barbara Varga Kata Dorina Kollaricsné Soós Erika, dr. Beckné Sallay Anikó